Для чого потрібен магній
Якщо ви ще не знайомі з таким мінералом як магній і тим паче не використовуєте його у своєму щоденному раціоні, то ми йдемо до вас! Чарівний, розкішний, чудовий незамінний мінерал магній бере участь у понад 600 біологічних реакціях і функціях в організмі — від створення генетичного матеріалу й до скорочення і розслаблення м’язів.
Але найчастіше властивості магнію у нас асоціюються із заспокійливою дією на кишківник. Приділімо йому час і ми зрозуміємо, що магній — це набагато більше. Магній вважається макроелементом, і він становить приблизно 19000 мг у нашому тілі! Оскільки магній має безліч корисних властивостей для здоров’я, включно з розвитком кісток, когнітивними функціями, здоров’ям серцево-судинної системи й багато іншого, то він дійсно чарівник.
Найосновніші моменти, які варто знати про чудовий магній:
- Здорові кістки
Якщо ви хочете зберегти на довгий час якісний розвиток кісток і здорову кісткову тканину в будь-якому віці, то магній абсолютно необхідний для цього. Магній ідеально поєднувати з кальцієм, тому що їх тандем допомагає зміцнювати кістки. - М’язи без судом
Вся м’язова тканина скорочується і розслабляється за допомогою магнію, і тому магній широко використовується не тільки, як багато хто звик, для заспокоєння кишеківника, але й для розслаблення інших м’язів тіла. Якщо ви відчуваєте судоми ніг або м’язові посмикування, спазми, коліки, то ваше тіло сигналізує про те, що у вас дефіцитний стан з електролітів, а зокрема дефіцит магнію.
Оскільки магній бере участь у всіх скороченнях і розслабленні скелетної і гладкої мускулатури, то, застосовуючи щодня магній в своєму раціоні, ви підтримуєте здоров’я серця і шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів і жіночих репродуктивних органів. - Стійке серцебиття
Уже легко зрозуміти, що магній в тандемі з кальцієм впливає на скорочення всіх м’язових волокон, а значить і на скорочення і розслаблення серцевого м’яза.
Огляд деяких наукових досліджень (2009, 2013) дає більш широку картину розуміння того, що вживання магнію у великих дозах (більше 250 мг) зазвичай пов’язані:
– з поліпшенням здоров’я серця,
– значною мірою зі зниженням ризику серцево-судинних захворювань.
– зі значно меншим ризиком ішемічної хвороби серця, спричиненої зниженням кровопостачання серцевого м’яза,
– з підтримкою рівня кров’яного тиску в межах норми. - Профілактика діабету
За даними Національного інституту охорони здоров’я, надходження достатньої кількості магнію у ваш раціон значно знижує ризик розвитку діабету. Це тому, що цей мінерал життєво важливий для метаболізму глюкози. Низький рівень магнію посилює резистентність до інсуліну. - Сила мислення
Магній підтримує когнітивні функції. Він допомагає передавати сигнали між вашим мозком і тілом. Магній – це воротар для рецепторів N-метил-D-аспартату (NMDA), які розташовані на нейронах. Ці рецептори також сприяють запам’ятовуванню, навчанню та розвитку мозку. Коли в крові занадто мало магнію, відбувається надмірна стимуляція цих рецепторів, і це може призвести до пошкодження мозку. - Оптимальний обмін речовин
Якщо ви маєте зайву вагу, то всі ваші думки спрямовані на те, щоб зробити свій обмін речовин оптимальним і навіть цілком інтенсивним для того, щоб спалювати жири. Пам’ятаємо про те, що тільки магній бере участь у понад 300 метаболічних функціях! У 2011 року в журналі American Journal of Clinical Nutrition було опубліковано дослідження про те, що добавки з магнієм допомагають людям спалювати зайві жирові відкладення, оскільки запускають процеси вироблення енергії з жиру. - Енергія в кожній клітині
Цей електроліт має вирішальне значення для вироблення енергії вашими клітинами. - Здорова вагітність
Сучасні дослідження показують, що магній також допомагає підтримувати здорову вагітність.
Чому у багатьох людей дефіцит магнію?
На це є кілька базових причин із погляду нутриціології:
- Недостатня кількість в раціоні тих продуктів, які містять магній,
- Порушення в роботі системи перетравлення і засвоєння на всіх рівнях шлунково-кишкового тракту,
- СИГР і СИБР,
- Знижена ферментативна активність підшлункової залози,
- Вживання великої кількості кави, чаю і тих продуктів, які містять фітин, таніни,
- Велике навантаження на роботу нервової системи, стрес і виснаження надниркових залоз,
- У раціоні в основному рафіновані, шліфовані, оброблені продукти (втрачається від 40 до 90% магнію).
Які продукти є хорошими джерелами магнію?
Якщо ви хочете додати більше магнію до свого раціону, то ваша рука має тягнутися за такими продуктами:
- гарбузове насіння та насіння чіа,
- мигдаль, кеш’ю,
- соєве молоко та соєві боби,
- шпинат та інша темна листова зелень,
- червона квасоля,
- йогурт
Продукти компанії NSP, що містять магній
У практиці нутриціолога неминучі ті випадки, коли у клієнта є:
- Непереносимість продуктів, які містять магній.
- Виключені з раціону бобові і багато овочів і зелень в зв’язку з аутоімунними процесами.
- Людина просто не любить їсти дані продукти.
- Потрібно додати до раціону велику кількість магнію для терапії і продуктами харчування це нереально зробити.
- У людини є порушення засвоєння мінералів у шлунково-кишковому тракті.
Тому доцільно в раціон додавати збалансовані і в різній формі магнієві комплекси.
Magnesium complex
Комплекс з магнієм
Ця чудова суміш містить дві високо біодоступні хелатовані органічно пов’язані форми магнію: цитрат і малат. Цитрат магнію злужнює організм, у той час як малатна форма сприяє зміцненню здоров’я опорно-рухового апарату.
Це поєднання допомагає розслабити нервову систему, прибрати судоми, зміцнити м’язи, кісткову тканину, налаштувати мозок на активну роботу, налагодити евакуаційну роботу кишечника.
Комплекс з магнієм чудово допомагає при алкогольному отруєнні, відновлює баланс електролітів при пітливості та серйозних фізичних навантаженнях в спорті.
Також дана добавка допомагає поліпшити якість біосинтезу білків, жирів і нуклеїнових кислот, що сприяє зміцненню нігтів, зубів, волосся і всіх органів, які містять колагенові й еластинові волокна.
Якщо ви страждаєте від набряків, то спробуйте додати до свого щоденного раціону даний магнієвий комплекс, оскільки він забезпечує роботу клітинних калій-натрій-кальцієвих насосів, що призведе до виведення зайвої рідини з міжклітинного простору.
Помітили дискомфорт під час сечовипускання? Тоді варто звернути увагу на те, що це можуть бути перші ознаки утворення солей і в подальшому каменів в нирках. Додайте для профілактики магній, щоб уникнути каменеутворення.
Магній може допомогти в накопиченні енергії, оскільки бере участь в утворенні АТФ.
Компанія NSP працює з експертними постачальниками сировини в цій галузі. Партнер із доставки сировини працює в цьому бізнесі вже більше 40 років і, як і сама компанія NSP, прагне до досконалості, безпеки та інновацій. Інгредієнти щоразу виявляються незмінно чистими. Також виробничі потужності цього партнера в США сертифіковані NSF.